Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Krasowice

3 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

79 000 zł1 179 m² 67,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wyobraź sobie poranek, w którym zamiast budzika słyszysz śpiew ptaków. Otwierasz okno i widzisz przestrzeń. Pola. Zieleń. Spokój. Brzmi jak marzenie? Właśnie taka jest ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka 1000 m - Gotowa pod Twój nowy dom w otoczeniu natury Szukasz miejsca, gdzie poranna kawa smakuje lepiej, a trawa pod bosymi stopami jest bardziej zielona? Oto działka 1000 m w.

Szczegóły ogłoszenia

78 000 zł1 046 m² 74,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana 1046 m - Twoje miejsce na ziemi czeka w Krasowicach Poranek z widokiem na zieleń, śpiew ptaków zamiast budzika i kawa na tarasie? To nie reklama herbaty to może być.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Główna

Krasowice,opolskie

420 000 zł120 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z dużą działką Krasowice, gm. Namysłów Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120 m , położony na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Główna

Krasowice,opolskie

499 000 zł180 m² 2 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Dom z potencjałem w malowniczej okolicy Krasowice k. Namysłowa Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 180 m , położony na dużej działce o powierzchni 26 arów, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Krasowice

Krasowice,opolskie

50 000 zł20 000 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Posiadam do sprzedania działki budowlane o pow min 20 ar i więcej w miejscowości Krasowie koło Namysłowa. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego zatwierdzonym uchwałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krasowice

Krasowice,opolskie

36 600 zł2 500 m² 14,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

O g Ł O S Z E N I E Działając zgodnie z art. 38 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (dz. U. z 2016 r. poz.2147,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krasowice

Krasowice,opolskie

99 000 zł140 m² 707,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nieruchomość położona jest w cichej i spokojnej miejscowości Krasowice. Dom jednorodzinny o powierzchni 140 m2 na działce 15 arów - tanio! Tylko 99 000 zł. Dogodny dojazd do Namysłowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krasowice

Krasowice,opolskie

350 000 zł146 m² 2 397,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Sprzedam dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem z 2007r. 146m2 netto (120m2 użytkowych) uposadowiony na 19 arowej działce. W budynku zaprojektowano trzy strefy - dzienną (wiatrołap,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij